Podpořte své zdraví extra silným sirupem z českého medu

 

Jako velmi účinná medicína a navíc sladká prevence onemocnění fungují včelí produkty a výrobky z nich kvalitně vyrobené, jako například extra silné bylinkové sirupy s medem a vitamínem C. Těch vám můžeme nabídnout rovnou několik. V našem e-shopu si můžete vybrat z několika druhů sirupů s vitaminem C, přičemž každý je určen na něco jiného. Jeden pomůže posílit přirozenou obranyschopnost vašeho organismu, navíc přispívá ke snížení počtu opakovaných onemocnění. Další pomáhá řešit potíže v oblasti krku při virózách, léčit zápal hlasivek a omezovat zahlenění. Pokud byste si rádi pomohli k dobrému spánku, a to nejen v období nachlazení, doporučujeme vám extra silný sirup na nachlazení, který obsahuje kvalitní český lipový med a velmi účinnou směs bylin (jako sléz nebo prvosenka). Tento med je díky svému složení a absenci konzervačních látek na českém trhu raritou, také proto jej lze koupit pouze v lékárnách nebo u kvalitních včelařů, kteří se o své včely starají jako o vlastní rodinu. V naší nabídce naleznete také sirup se speciálním složením - s jitrocelem a echinaceou, který je díky svému složení vhodný k řešení problémů v oblasti krku nebo horních cest dýchacích.

 

« zpět

AKTUALITY

Jaké máme druhy medů

02:18 - 30.10.2017

Víte, že existuje více druhů tohoto sladkého potěšení? Dělí se do dvou základních skupin na květový a lesní med. To ale není vše, dále jsou k dostání i smíšené medy. Jak si vybrat ten správný pro váš mlsný jazýček? To se dozvíte v dnešní aktualitě.

více «

 

Přichází čas na medovinu

02:13 - 30.10.2017

Chladné období nám pomalu klepe na dveře a v tomto nečase je ideální chvíle na hřejivou medovinu. Dříve než ji zakoupíte, si možná kladete otázku, z čeho je, jakým způsobem se vyrábí a zda existují i jiné příchutě než ta, kterou právě držíte v ruce.

více «

 

PF 2016

00:31 - 5.1.2016

Přejeme Vám medově sladký rok 2016.

více «

 


KONTAKT

JANKAR PROFI, s.r.o.

739 12 Čeladná 262

 

Tel.: +420 603 504 540

email: jankar.profi@seznam.cz

 

IČ: 258 681 28

DIČ: CZ258 681 28

Veterinární kód: CZ12989

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát


REGISTRACE
K ODBĚRU NOVINEK

Jméno:

E-mail:

- Zákazník

- Obchodník